top of page
Tarihi Binanın Alınlığı

HAKKIMIZDA

Armak mimarlık olarak yüksek motivasyonlu, konusunda uzman ve güçlü mimar kadromuzla istekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Yaşam kalitenizi arttırma hedefimizle birlikte hayal gücü, tasarım, teknoloji, fonksiyonellik ve sürdürülebilirliği harmanlayarak müşterilerimize kalıcı mutluluklar sağlamaktayız.

Projenizin ilerleyen aşamalarında ise tüm modern teknik olanakları göz önünde bulundurarak size özel, terzi titizliği ile mobilya tasarımları yaparak en güzel ve kaliteli olanı sunmayı, memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Özellikle İzmir ve çevresinde konut, iş yeri, mağaza, restoran, otel, cafe, okul, hastane ve eczane gibi bir çok farklı projenin iç mekan tasarımını ve dekorasyonunu Armak mimarlık ve dekorasyon olarak en ince ayrıntısına kadar hayata geçirmekteyiz.

Armak group, mobilya ve bir çok iç mekan tasarımı, ürün seçimi, mekana uygun renk-doku çalışmaları, kişiye özel mobilya çalışması, ölçülü yerleşim planı, tasarım ve görselleştirme, anahtar teslim proje, kontrolörlük hizmeti, mimarlık ve hızlı danışmanlık konusunda faaliyet göstermektedir.

Mimarlık Modeli Çizim

VİZYONUMUZ

Bir sanatçının sanatını icra ederken etkilendiği tüm manevi değerleri, taleplerinizi yerine getirirken ön planda tutup sonucunda ortaya çıkan eserin tamamıyla proje sahibi sizlerin kimliğini yansıtmasını sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ve toplumsal değerlerini göz önünde bulundurarak, proje sahiplerine özel ve değerli tasarımlar teslim edip memnuniyetlerini yüksek seviyede tutmak ve mimaride katma değeri yüksek eserlere imzasını atan bir kurum olmak.

bottom of page