Hakkımızda

Armak mimarlık olarak yüksek motivasyonlu, konusunda uzman ve güçlü mimar kadromuzla istekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Yaşam kalitenizi arttırma hedefimizle birlikte hayal gücü, tasarım, teknoloji, fonksiyonellik ve sürdürülebilirliği harmanlayarak müşterilerimize kalıcı mutluluklar sağlamaktayız.

Projenizin ilerleyen aşamalarında ise tüm modern teknik olanakları göz önünde bulundurarak size özel, terzi titizliği ile mobilya tasarımları yaparak en güzel ve kaliteli olanı sunmayı, memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Özellikle İzmir ve çevresinde konut, iş yeri, mağaza, restoran, otel, cafe, okul, hastane ve eczane gibi bir çok farklı projenin iç mekan tasarımını ve dekorasyonunu Armak mimarlık ve dekorasyon olarak en ince ayrıntısına kadar hayata geçirmekteyiz.

Armak group, mobilya ve bir çok iç mekan tasarımı, ürün seçimi, mekana uygun renk-doku çalışmaları, kişiye özel mobilya çalışması, ölçülü yerleşim planı, tasarım ve görselleştirme, anahtar teslim proje, kontrolörlük hizmeti, mimarlık ve hızlı danışmanlık konusunda faaliyet göstermektedir.

Armak Mimarlık Vizyon;
Bir sanatçının sanatını icra ederken etkilendiği tüm manevi değerleri, taleplerinizi yerine getirirken ön planda tutup sonucunda ortaya çıkan eserin tamamıyla proje sahibi sizlerin kimliğini yansıtmasını sağlıyoruz.

Armak Mimarlık Misyon;
Yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ve toplumsal değerlerini göz önünde bulundurarak, proje sahiplerine özel ve değerli tasarımlar teslim edip memnuniyetlerini yüksek seviyede tutmak ve mimaride katma değeri yüksek eserlere imzasını atan bir kurum olmak.

 

 

Merkez
İçerenköy Mh. İhsanbey Sk.
Kömürcüoğlu Apt.
Ataşehir – İSTANBUL
Tel:(+90) 0216 445 95 59
info@armakgroup.com

Şube
Folkart Towers A Kule
Adalet mah. Manas Bulvarı No:47
Kat:26 D:2601 Bayraklı – İZMİR
Telefon:(+90) 0232 532 02 60
info@armakgroup.com